Firmanız veya işletmeniz için çok önemli olan açılış organizasyonu sizin açınızdan en etkili tanıtım aracıdır. Herkes sizi o günkü tanıtım ve etkinlerle tanırken açılış organizasyonunun eksiksiz olması çok önemlidir. Bu konuda profesyonel desteğimiz ve uzman ekiplerimizle İstanbul açılış organizasyonu hizmetini sizlere sunuyoruz.

Açılış Günü Organizasyonunun Detayları

Sektördeki hedef kitlenizin ve misafirlerinizin ilgisini çekerek herkesin beğenisi kazanmak için yapmanız gereken etkinlikler sizin başarılı bir açılış yapabilmenizi sağlayacaktır. Bu kapsamda firma logolu veya marka yazılı balon süslemeleri, baskılı bayrak süsleme çalışmaları, ilgi çekici gösterilerin planlanması ve saha aktiviteleri, açılış kokteylinin organizasyonu, ses ve görüntü sistemleri kurulumu, tanıtım elemanları kesinlikle olması gereken detaylardır. Açılış organizasyonu alanına coşku ve heyecan katmak profesyonel organizasyon firmalarından biri olarak bizlerin yoğun ve titiz çalışmasıyla gerçekleştirilmektedir. Çocuklar için palyaço animasyonları olabilecekken ayrıca açılış organizasyonlarınızda ortama kurumsallık katması ya da misafirlerinize ikramlarınızı sunabilmek için kokteyl masaları kurulması da çok şık bir görüntü sunacaktır. İstanbul açılış organizasyonu hizmetini eksiksiz sunarak sizlerden gelen tüm talep ve istekleri de en uygun fiyata sağlıyoruz.

Açılış Organizasyonunda Kalitenin Önemi

Mağazanızın veya işletmenizin iş potansiyelinin süreklilik taşıması ve markanızın doğru şekilde tanıtılması için İstanbul açılış organizasyonu firması olarak bizleri tercih edebilirsiniz. Kaliteli ve doğru süslemelerden eksiksiz tüm organizasyon detaylarına kadar her şeyi sizin için organize ederek gerçekleştirilmesini hedefliyoruz. Konfetilerden palyaçolara catering hizmetinden mekan düzenine kadar her detayı uzman ekiplerimizle analiz ederek titizlikle düzenlemenin ve markanızın ilk kimliğinin oluşturulmasında rol almayı ilk günkü heyecanla ve özenle yapıyoruz. Sizlerin ve işletmelerinizin kurumsallığını benimseyen hizmet anlayışımızla açılış gününüzün adeta görsel bir şölene dönüşmesini sağlayarak gelen misafirlerinizi ve sizler memnun etmeyi hedefliyoruz.


 0544 604 57 63 - BirlikOrganizasyon  

Zincir balon süslemesi 0 – 50 Metre arası

12 TL

Zincir balon süslemesi 50 – 100 Metre arası

10 TL

Zincir balon süslemesi 100 Metre ve üzeri

8 TL

Balondan kapı kemeri

250 TL

Balondan isim yazılması (her harf ve ya rakam için)

75 TL

Uçan Balon

5 TL

Baskılı Jumbo balon ağacı

200  TL

Jumbo uçan zeplin balon (baskılı)

450   TL

Dev Zeplin Balon

3.250   TL

Baskılı balon (1.000 ADET)41

 450   TL

Yorumlar (0)

Yorum yaz